Ubezpieczenie mieszkania

Ubezpieczenie nieruchomości cieszy się największą popularnością w branży ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Nie dzieje się to bez przyczyny, ponieważ dom to symbol bezpieczeństwa i azylu. Co możemy zrobić, aby zabezpieczyć nasze mieszkanie, lub inną posiadaną nieruchomość?

Home Assistance

Domowe awarie zdarzają się na porządku dziennym. Oprócz niedogodności związanych z niedziałającą pralką, czy przeciekającą zmywarką, właściciele mieszkań w chwili awarii muszą zmierzyć się z koniecznością znalezienia odpowiedniego fachowca, który wykona usługę naprawczą. Ten kłopot nas nie dotyczy w momencie, jeśli wykupimy ubezpieczenie mieszkania home assistance. Eksperci POWER INSURANCE współpracują tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi „złotymi rączkami”, dzięki czemu właściciele mieszkań nie są narażeni na brak profesjonalizmu przy wykonywanych pracach naprawczych. W swojej ofercie mają usługi elektryków, hydraulików oraz techników z innych dziedzin, jak na przykład urządzeń grzewczych. Centrum pomocy jest czynne 24 godziny na dobę.

OC w życiu prywatnym

Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia zabezpieczenie finansowe w momencie spowodowania nieumyślnych szkód przez ubezpieczonego lub jego bliskich. Wymieniony rodzaj ochrony sprawdza się zwłaszcza w przypadku ryzyka zalania mieszkania sąsiada lub spowodowania innego rodzaju uszkodzeń. O tego rodzaju polisie powinni pomyśleć również właściciele zwierząt, ponieważ chroni ich przed poniesieniem konsekwencji w chwili wyrządzonych szkód przez ich pupile.

Asysta prawna

W razie konieczności osoba ubezpieczona może również skorzystać ze wsparcia prawniczego. Ten rodzaj zabezpieczenia jest przydatny przede wszystkim w rozstrzyganiu sporów dotyczących umów, konfrontacji z sąsiadami oraz administratorami budynków.